- Štítky blogu
- recenze pitbike
- pitbike
- jaký pitbike
- recenze stomp
- stomp motard
- stomp
- sponzoring
- prodej pitbike
- pitbike motard
- ycf
- čínský pitbike
- pitbike recenze
- supermoto
- zkušenosti s pitbike
- stomp pitbike
- tuning pitbike
- motoshop
- dětská čtyřkolka
- zkušenosti stomp
- tm racing
- pitbike pro děti
- jaký pitbike pro děti
- auto pneuservis
- pneuservis
- jak jezdí wpb 190
- rival trophy
- stuntriding
- který pitbike
- servis pitbike
- díly pro pitbike
- dětský pitbike
- zkušenosti s ycf
- podpora
- detroit 170
- pbs
- ycf riding
- mike martínek
- podpora závodníků
- mx motorky
- enduro
- zkušenosti xmoto
- pitbike test
- rivale
- crazy day
- unpass
- stomp recenze
- stomp zkušenosti
- zkušenosti wpb
- dalfos racing
Zajímají tě novinky z e-shopu?
- Úvod
- Blog
- Oblečení a vybavení
- O značce HJC - moto helmy
O značce HJC - moto helmy
Společnost HJC je jedna z nejstarších značek na trhu, která se již 45 let zabývá výrobou výhradně motocyklových přileb, díky tomu lze zaručit nejvyšší kvalitu přileb pro motocyklisty v Evropě, ale i po celém světě. V posledních několika letech HJC zaměřilo svou veškerou pozornost na vytváření inovačních technologií a nejmodernějších přileb naší doby. Výsledky jsou velmi působivé. S úspěšným zavedením přileb RPHA 10 s novou PIM technologií HJC nadále tlačí na další rozvoj a vývoj nových, vylepšených technologií a užitečných vychytávek.
V tomto úspěchu HJC v roce 2016 navazuje novinkami přileb RPHA 10 PLUS a novým modelem RPHA 11. Zcela nová RPHA 11 má aerodynamický design, který je revoluční ve své třídě. Špičkový kompaktní tvar skořepiny a excelentní hmotnost překonává všechny své konkurenty. Pokročilé ventilační systémy a redukce šumu jsou znatelně o krok dál oproti svému předchůdci. Je zde několik nových funkcí, které dělají RPHA 11 bezpečnější a pohodlnější než kdy předtím. Vyzkoušejte si ji co nejdříve a ihned pocítíte ten rozdíl! Na prodejně vám nabízíme možnost testovací jízdy s touto novinkou. V roce 2015 uvedlo HJC na trh nové modely IS-MAX II, které sklidily celosvětově velký úspěch, dokonce získaly ocenění uznávaného časopisu MOTORRAD ve své kategorii - poměru cena/výkon helma pod 495 EUR.
Rozšířené designové centrum HJC připravilo pro rok 2016 velké množství nových barevných grafik vámi oblíbených modelů. HJC bude i nadále nabízet inovativní, bezpečné a kvalitní přilby díky zkušenostem, které již získali za 45 let praxe v oboru. Důvěřujte HJC a užijte si jízdu!
HJC má 3 závody se sídlem v Jižní Koreji, Číně a Vietnamu, které produkují více než milion přileb ročně. Vaše přilba je ručně zpracovaná velmi kvalifikovanými pracovníky. Kontrola kvality zajišťuje vaši spokojenost, perfektní logistika zaručuje rozumnou cenu.
Dobrý distribuční systém po celém světě a velká skladová kapacita umožňuje HJC dodávat přilby po celém světě. V USA, v Evropě, stovky tisíc přileb, doplňků a náhradních dílů zajišťují vynikající dostupnost, prodej a servis přileb.
Jezdci HJC
Jorge Lorenzo – Moto GP světový šampion
J. Lorenzo se narodil 4. května 1987 v Palma de Mallorca ve Španělsku. Lorenzova parketa je MotoGP, jezdí na motorce značky Yamaha pro tým Yamaha Factory Racing.
Lorenzovy úspěchy:
2015: Mistr světa na šampionátu MotoGP
2014: 3. místo na šampionátu MotoGP
2013: 2. místo na šampionátu MotoGP
2012: Mistr světa na šampionátu MotoGP
2011: 2. místo na šampionátu MotoGP
2010: Mistr světa na šampionátu MotoGP
2009: 2. místo na šampionátu MotoGP
Další známí jezdci HJC
zdroj: bonmoto