Zasílání newsletteru

Zajímají tě novinky z e-shopu?


 nakup na splatky

TOPlistgopay loga

 

 

 

 


Aktuality

  • Přidáváme novinky
  • Přijímáme na servis

 


muc-off bike cleaner


 

 

 

 

   1. Úvod
  2. Blog
  3. Minibike poradna
  4. Návod na montáž minibike, minicross, miniquad

Návod na montáž minibike, minicross, miniquad

Návod na montáž minibike 2T

Minibike jsou v kartónové krabici. Po vyjmutí stačí pouze nasadit přední plexi, nastavit a dotáhnout si řidítka a páčky, namontovat stupačky a stojánek. Po sestrojení si nastavte brzdy a napnutí řetězu dle návodu. Doporučujeme odmastit si brzdové kotouče. První nádrže se míchají v poměru 1:30 a zrhuba po vyjetí 3 nádrží stačí 1:40. Olej musí být plně syntetický do vysokootáčkových motorů, doporučujemeBel-Ray Po nalití směsi do nádrže, otočíme klíčkem v zapalování do prava, na karburátoru dáme páčku sytiče nahoru (u 15mm karburátoru dolů) a pustíme palivovým ventilem (kohoutkem) benzín. Chvíli počkáme a zatáhneme startovací šňůru. Námi dodávané stroje mají namontované poloautomatické startování a není nutné prudce tahat, stačí pomalu a startování se o vše postará samo (nutné je mít mini správně seřízenou a vyčištěný karburátor.

 

Návod na montáž minicross 2T

Minicross jsou v kartónové krabici. Po vyjmutí položíme si minicross na bok abychom mohli nasadit přední kolo a zadní tlumič. Postavíme na kola a upneme řidítka. Na konec přimontujeme přední blatník s táckem. Po sestrojení si nastavte brzdy a napnutí řetězu dle návodu. Je nutné dmastit si brzdové kotouče. První nádrže se míchají v poměru 1:30 a zrhuba po vyjetí 3 nádrží stačí 1:40. Olej musí být plně syntetický do vysokootáčkových motorů, doporučujeme Bel-Ray. Po nalití směsi do nádrže, otočíme klíčkem v zapalování do prava, na karburátoru dáme páčku sytiče nahoru (u 15mm karburátoru dolů) a pustíme palivovým ventilem (kohoutkem) benzín. Chvíli počkáme a zatáhneme startovací šňůru. Námi dodávané stroje mají namontované poloautomatické startování a není nutné prudce tahat, stačí pomalu a startování se o vše postará samo (nutné je mít mini správně seřízenou a vyčištěný karburátor.


Návod na montáž miniquad 2T

Dětské čtyřkolky jsou v kartńové krabici upnuté do kovového rámu. Po vybalení demontujeme čtyřkolku z rámu a podložíme si jí aby byla ve vzduchu. Následně nasadíme brzdy a kola, zadní tlumič a řidítka. U čtyřkolek s el.startováním zapojíme baterku +- a případně vložíme pojistku. Po sestrojení si nastavte brzdy a napnutí řetězu dle návodu. Je nutné dmastit si brzdové kotouče. První nádrže se míchají v poměru 1:30 a zrhuba po vyjetí 3 nádrží stačí 1:40. Olej musí být plně syntetický do vysokootáčkových motorů, doporučujeme Bel-Ray. Po nalití směsi do nádrže, otočíme klíčkem v zapalování do prava, na karburátoru dáme páčku sytiče nahoru (u 15mm karburátoru dolů) a pustíme palivovým ventilem (kohoutkem) benzín. Chvíli počkáme a zatáhneme startovací šňůru. Námi dodávané stroje mají namontované poloautomatické startování a není nutné prudce tahat, stačí pomalu a startování se o vše postará samo (nutné je mít mini správně seřízenou a vyčištěný karburátor.

 

Doporučujeme přikoupit

k pitbike a čtyřkolkám 4T

Olej Bel-Ray 4T 10W40

Pro Pitbike NGK svíčka, pro čtyřkolku NGK svíčkafajfka NGK

Startovací sprej (snadnější startování za všech podmínek)

Olej na řetěz MUC-OFF Chain Lube nebo Bel-Ray


k minibike, minicross a miniquad 2T

Olej Bel-Ray 2T Si-7

NGK svíčkafajfka (lepší startování a chod motoru)

Startovací sprej (snadnější startování za všech podmínek)

Olej na řetěz MUC-OFF Chain Lube nebo Bel-Ray

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, slevy a akce!
Odhlásit odběr můžete kdykoliv

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Motoshop

Jsme renomovaná rodinná firma,

motocykly jsou náš koníček a proto jsme
se v roce 2010 rozhodli spustit e-shop a
prodejnu s vybavením pro motorkáře.
Snažíme se nabízet kvalitní produkty
a máme individuální přístup ke
každému zákazníkovi. V nabídce se
snažíme mít jen ověřené produkty!

S výběrem rádi poradíme...


Jsme tu pro Vás

otviracka motoshop

Ve státní svátky zavřeno.
Možno platit kartou na prodejně.

motoshop kolín

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb a jeho kopírování bude trestně stíháno.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz